אודות פונטייפ

פונטייפ הינה חברה לעיצוב, פיתוח ושיווק גופנים. פונטייפ הוקמה מתוך רצון ושאיפה לתרום ולהוסיף צבע לנוף הטיפוגרפי העברי, ויחד עם זאת להעניק משמעויות חדשות לאות העברית. אותן האותיות רק במילים אחרות, מילים יפות, מילים חדשות. 

בזמן הקצר מאז היווסדותה של פונטייפ, הצליחה החברה לקדם ולהוביל את הטיפוגרפיה העברית בכללותה, ואף לגרום למהפכה בתחומים רבים.

פונטייפ הביאה בכנפיה בשורה ותפיסת עולם טיפוגרפית חדשנית ומהפכנית, המתבטאת הן בעיצוב האות והן בתיכנותו, בכל טיפוס אות חדש מושקעת עבודת מחקר סזיפית קשה ומתמשכת אשר תוצאותיה באות לידי ביטוי הן במיצוי כל סולם המשקלים המתאימים לכל גופן וגופן, דבר שמהוה גורם חשוב ומכריע ביותר בכל עיצוב גרפי, והן בהקפדה על ריווח מדויק ביותר של האות, כמו"כ פונטייפ מתכנתת את גופניה באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ובפונקציונאליות רחבה ביותר, בכל פונט מובנות למעלה ממאה פונקציות שונות אשר מאפשרות נוחיות מקסימלית למעצב, כגון אותיות מתרחבות בכמה רמות, אותיות מתקצרות לכותרות, עבודה נרחבת עם ספרות, שלל פונקציות ברמת המקלדת, ועוד.

פונטייפ אף מובילה למהפכה בשירות לקוחותיה, ומציבה רף חדש בשירות מכירת הפונטים, בפונטייפ מאפשרים לכל יוצר ליהנות בדיוק מהמוצר בו הוא מעונין ללא צורך בחבילה מורחבת ויקרה, ניתנת האפשרות לרכוש חבילות קטנות ומוזלות, ואף פונטים ו/או משקלים בודדים לנוחיותכם המלאה.

אנו מודים לכם על בחירתכם בנו, ומבטיחים לכם כי לאחר התנסות במוצרים שלנו, נמשיך לצעוד עמכם בבשורות מרעננות, כי הצלחתכם-הצלחתנו.